Ubytování v Jurtě

Nabízíme Vám možnost zjistit, jak se bydlí v mongolské jurtě, aniž by jste museli cestovat tisíce kilometrů. Stačí přijet k nám na Šumavu a prožít jedinečný zážitek z pobytu v tradičním obydlí mongolských pastevců. Jurta je vybavena originálním slavnostním nábytkem dovezeným přímo z Mongolska. Jen matrace jsme s ohledem na opravdu komfortní vyspání dodali nové, takže bolavých zad se u nás bát nemusíte a můžete si při hezkém počasí vychutnat pohled na hvězdy přímo z postele.

Jurta se nachází v sadu v blízkosti penzionu s vlastním parkovištěm, ve kterém najdete veškeré zázemí jako je vlastní koupelna s WC, společenská místnost s kuchyní, venkovní terasa s grilem, dětským hřištěm a mini ZOO. V penzionu máte možnost doobjednat snídaně. Wifi je v dosahu, ovšem elektřinu ani TV v jurtě nehledejte, zato se nabijte její jedinečnou energií. Tmy se však bát nemusíte, osvětlení je na baterie a samozřejmě nechybí ani nezbytné svíčky k doladění té správné atmosféry pravé jurty.

Pobyt v jurtě je možný rezervovat minimálně na dvě noci. Jurta je koncipována maximálně pro 4 osoby, s tím, že se v ní nachází jedna manželská postel v rozměru 200×180 cm a dvě jednolůžka v rozměru 185×85.

Cena pro dvě osoby 2000,- Kč / noc

Každá další osoba 700,- Kč / noc

Pejsek zdarma

Snídaně 200,- Kč / osoba

Jurta

  • Jurta

    Pravá mongolská jurta, která se nachází v sadu v blízkosti penzionu.
    od 2.000 za noc